O Tłumaczeniach Szczecin

Położenie Szczecinia na mapie Polski, niedaleko Niemiec ale 220 kilometrów od Poznania, stawia tłumaczeniom wiele tematów do opracowania . Przede wszystkim poznańskie biuro tłumaczeń przekłada dokumenty z niemieckiego na język polski i odwrotnie.W skali makro - gospodarczo i ekonomicznie - Polska jako państwo znajduje się w atrakcyjnym położeniu. Nasi - szczecińscy i poznańscy tłumacze - dzięki firmom zlecającym tłumaczenia niemieckiego, dunskiego cz szwedzkiego mają sporo pracy. Transport, przewozy tranzytowe przez nasz kraj, handel z sąsiadami. Szczecin ma sąsiadów za progiem: tłumaczenia niemieckiego odpowiadają na potrzeby Niemców i kontaktów z sąsiadami zza Odry.
Tłumaczenia szwedzkiego poznańskiego tłumacza są skierowanie do rodaków w Szwecji oraz do Szwedów przyjeżdżających do miasta Gryfa. A powodów do przyjadu do Szczecinia może być sporo - sprawy osobiste i rodzinne, kontakty handlowe i ogólnie sprawy biznesowe, nauka i szkolnictwo wyższe.
  • Przykładowo: w Szczecinie studiuje sporo Skandynawów, głównie na uczelni medycznej , są to zwłaszcza Norwegowie i Norweżki. Kontakty odbywają się w języku angielskim oraz jednym z języków skandynawskich.
  •  Tłumaczenia są wymagane nie tylko w polskich uczelniach - Duńczycy i Szwedzi przybywają w celu korzytania z szczecińskich gabinetów dentystycznych i medycznych oraz innych gabinetów lekarskich czy kosmetycznych. Widać to po dynamicznycm rozwoju największych firm stomatologicznych ze Szczecina. Mają tu swoje ulubione miejsca - na przykład restaurację na Tkackiej.
  • Tak więc w Biurze tłumaczeń Meritum Tłumaczenia duńskiego są dynamicznie rozwijającą się branżą tłumaczeń - właśnie z powodu potrzby kontaktu z przybyszami z Danii. 
.  Duńczyk z powyższej ilustracji - widać angielskojęzyczny napis "Dane" ze wskazującą na postać strzałką, jest metaforycznym i satyrycznym ukazaniem - alegorią duńskiego piątkowego popołudnia -  pomiędzy piwem (dobrym bo duńskim!) a kawą (mocną! w Skandynawii)

Nasza misja, czyli tłumaczenie


Naszą misją jest dostarczenie PAnstwu jako klientom,n jalepszych rozwiązań w temacie Tłumaczenie Szczecin. To jest zadanie realizowane przez Meritum i nasza ciągła praca. Wykonujemy ich naprawdę dużo z powodzeniem od lat prawie dwudziestu.
Wiele informacji znajdziecie Państwo na stronie o tłumaczenich - tłumaczenia szczecin , czyli stronie Biura tłumaczeń Meritum. 

Nasi nauczyciele

Tak wygląda młoda absolwentka filologii która zaczyna pracę jako nauczycielka języka szwedzkiego. Młodość równa się zapał i energia, Doświadczenie w nauczaniu szwedzkiego jest równie ważne, stąd stały nadzór metodyczny ze strony Meritum jesty niezbędnym gwarantem jakości językowej. 
Kreator www - przetestuj za darmo